Щодо нових норм харчування у закладах освіти в Українській територіальній громаді

Скоро весна, а це значить, що згідно нових норм харчування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 “Про затвердження норм та Порядку організаціюї харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку “, дітки в закладах дошкільної освіти мають харчуватись за новим сезонним меню на весняний період.
З цього приводу 10 лютого 2022 року в управлінні гуманітарного розвитку Української міської ради працювала робоча група над складанням єдиного чотиритижневого меню на весняний період для закладів дошкільної освіти нашої громади. До складу робочої групи увійшли директори ЗДО, медичні сестри, кухарі закладів та провідний спеціаліст відділу освіти .
Під час роботи були враховані гастрономічні вподобання вихованців, сезонність овочів та фруктів, технічні та технологічні можливості закладів, користь продуктів, а також досвід впровадження попереднього меню на зимовий період.
Нагадаємо, що зимове меню так само розроблялось спільною роботою групи.
Робота ще триває, і вже найближчим часом розроблене єдине меню на весняний період для закладів дошкільної освіти Української міської ради буде надане на погодження до Обухівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області. 
Тож, вже з 1 березня дітки в садочках нашої громади будуть споживати смачні, якісні, корисні страви.
Далі буде….