Угода про співпрацю та спільну діяльність Управління гуманітарного розвитку УМР та Центру соціальних послуг

24 січня 2022 року відповідно до Угоди про співпрацю та спільну діяльність Управління гуманітарного розвитку УМР та Центру соціальних послуг, з метою проведення серед педагогічних працівників та учнівської молоді ЗЗСО та ЗДО Української міської ради просвітницької роботи щодо здорового способу життя, попередження поширення злочинності, насильства, дитячої бездоглядності розпочато проведення ЦИКЛУ ЗАНЯТЬ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ «ЦЕ ВАЖЛИВО!».

Сьогодні психолог відділення соціальної роботи ЦСП ПОХИТАЛЮК АНАСТАСІЯ провела заняття для учнів 5 та 7 класів Трипільського ліцею на тему «Навички успішної комунікації та позитивна мотивація до життя».

Анастасія у досить цікавому форматі розповіла учасникам, що спілкування відіграє важливу роль у житті й діяльності кожної людини, що завдяки спілкуванню налагоджується взаємодія. Відмітила – навіщо нам потрібне спілкування та на скільки воно важливе.

Провела експеримент важливості спілкування та вправу з асоціативними картинками.

Це лише початок проведення подібних занять.

Протягом січня-лютого у закладах освіти Української міської ради будуть проводитися різноманітні тематичні заняття, складені за попередніми запитами!

🔻Дякуємо Центру соціальних послуг, зокрема, Анастасії Похиталюк за співпрацю.