Всеукраїнський етап математичного конкурсу “Кенгуру” Запрошуємо долучитися!

Інформуємо 
Всеукраїнський етап математичного конкурсу «Кенгуру» в Україні (далі – Конкурс) у 2021/2022 навчальному році буде проведено 👉10 грудня 2021 року для учнів 2 – 6 класів.

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу в своєму навчальному закладі.

Лише визначена особа в навчальному закладі, що отримує статус координатора по навчальному закладу чи об’єднання навчальних закладів заповнює заявку на участь на сайті конкурсу і долучає оплачену КВИТАНЦІЮ до 15 листопада 2021 року для участі у Першому етапі, й не пізніше 16 лютого 2022 року для участі у Другому етапі Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру – 2022».

Реєстрація участі у першому етапі проходить до 15 листопада 2021 року на сайті  www.kangaroo.com.ua

Для якісної підготовки завдань, друку кольорових бланків, книжок, сертифікатів, для виготовлення сувенірів для учасників та організаторів конкурсу та у зв’язку з теперішньою економічною ситуацією визначено, що сума зборів коштів з одного учасника у 2021/22 навчальному році не повинна перевищувати 27 грн.

Внесок, що має бути перерахований на розрахунковий рахунок Благодійного фонду «Ліцей», складає 25 грн від кожного учасника та повністю використовується для покриття витрат на організацію та проведення конкурсу Центральним організаційним комітетом, відзначення учасників його інтелектуальну та інформаційну підтримку.

Різниця між зібраними та перерахованими пожертвами використовується лише для забезпечення організації та проведення конкурсу в навчальному закладі чи об’єднанні навчальних закладів.

Усі зауваження щодо надісланих результатів приймаються та розглядаються оргкомітетом до 01 лютого 2022 року.