Вміти, щоб врятувати!

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень. Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.

Так, з  метою підвищення особистої відповідальності молоді, набуття молоддю первинних знань та навичок з першої медичної допомоги 23 червня 2021 року  в приміщенні актової зали управління гуманітарного розвитку Української міської ради проведено семінар-тренінг «Вміти, щоб врятувати».

Організатор – КЗ КОР «Київський обласний  молодіжний центр».

Тренер: Трегуб Руслан-головний спеціаліст КОМЦ.

Учасники: 30 осіб (працівники  управління гуманітарного розвитку, педагоги закладів загальної середньої та дошкільної освіти, працівники комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, ПК «Енергетик»).

На семінарі-тренінгу тренер розповів статистичні дані Київської області по роботі швидкої медичної допомоги, про відповідальність при наданні/ненаданні домедичної допомоги,  порядок дій при виклику швидкої допомоги, про екстрені та невідкладні виклики, про алгоритм дій при серцево-легеневій реанімації (СРЛ),  алгоритм дій СРЛ з АЗД, надання допомоги при вдавленні, утопленні, епілепсії, опіках, укусах змій та павуків.

Багато теоретичної  інформації та практичної роботи.

Дану інформацію необхідно знати кожному! Адже надання  вчасної домедичної допомоги – це  врятоване життя!

Дякуємо Київському обласному молодіжному центру за даний проект та особисто тренеру – Руслану Трегубу за цікавий та змістовний формат проведення семінару-тренінгу!

Сподіваємося на подальшу співпрацю та  навчання!

#УГР_освіта_культура_спорт