Тиждень Європи в Академічному ліцеї №2 Української міської ради

У понеділок, 10 травня, в Україні стартувала інформаційна кампанія з нагоди Дня Європи, який цього року відзначатиметься 15 травня. З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури в  нашому навчальному закладі  відбулася низка цікавих заходів: перегляд відеофільму «Тур столицями Європи»,  уроки-подорожі «Парад Країнами Європи» та «Чудеса світу», вікторина  «Пізнаємо Європу» та гра – мандрівка «Галопом по Європі».
 Ініціатор, керівник і натхненник проекту «Євроінтеграція України – шлях у майбутнє» – вчитель географії Світлана Володимирівна Шпилька.

Найкращий лепбук виготовила учениця 8-А класу Майська Єлизавета («Франція-країна здійснення мрій»); найзмістовніші презентації в учениць 8-А класу – Глушко Олени (“Подорож до Чехії”) та Білоножко Єлизавети (“Мандруємо Італією”).

А найактивніше працювали в проекті учні: Рябченко Ярослав (5-Г клас), Волоконський Дмитро (6-А), Пляс Аліса(6-А), Радченко Владислава(6-А), Безручко Маргарита (6-Б), Ганнеча Алевтина (7-Б), Чернявська Марія (7-Б), Скидан Поліна (7-Б), Нещерет Вікторія (8-Б), Денисенко Олександра (8-Б), Агризкіна Вікторія (8-Б), Авраменко Анна (8-Б), Лимар Анастасія (8-В), Петрик Анастасія (8-В), Анохіна Аліна (8-В), Кривой Даниїл (8-В); Ратинська Марія (9-А), Малихіна Мілена (9-А).
Також у ці дні відбулися години спілкування, бесіди на тему євроінтеграції України. Школярі згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян.