Сьогодні відбувся велопробіг «Ми – європейці!»

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Свято  відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Свято було встановлено в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…».

Цього року свято припадає на 15 травня 2021 року.

 В рамках проведення Дня Європи, на території села Халеп’я Української територіальної громади 14 травня 2021 року проведено велопробіг «Ми- європейці!», учасниками якого стали здобувачі освіти, педагоги філії Трипільського ліцею  «Халеп’янська гімназія»,  представники управління гуманітарного розвитку Української міської ради та виконавчого комітету Української міської ради.

Захід проводився з метою ознайомлення учнівської молоді з європейськими цінностями та традиціями, пропаганди здорового способу життя та популяризації екологічно-чистого виду транспорту.

Учасники з прапором Європи, України та відповідною символікою проїхали понад 5 кілометрів. І нехай це не така велика відстань, але емоції, позитив та враження залишаться на довго.

Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. У цей день жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії усіх націй континенту.

Дякуємо всім, хто долучився!

Вітаємо зі святом!