З 17 по 23 травня 2021 року – перший етап Тижня безпеки дорожнього руху

Світовим співтовариством приділено максимум уваги важливості реалізації заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.

Генеральною Асамблеєю ООН на 74 сесії прийнято Резолюцію «Підвищення безпеки дорожнього руху у світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошено Другим Десятиліттям дій з забезпечення безпеки дорожнього руху. Метою Другого Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

В Україні у два етапи проводитиметься щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, який сприятиме реалізації глобальної мети Другого Десятиліття.

Перший етап Тижня проводитиметься в Україні з 17 по 23 травня 2021 року, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19) переважна більшість заходів у рамках Тижня проводитиметься у дистанційному форматі.

Загальний план заходів з проведення 1-го етапу Тижня. 

Більш детальну інформацію про Тиждень можна отримати з наступних джерел: