Приєднуйтесь до програми “Healthy Schools – заради здорових і радісних школярів”

Healthy Schools (Здорові школи) – це унікальна соціальна програма, спрямована на популяризацію здорового способу життя у школах України. Організатори програми: ГО “Центр “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності” (м.Київ) за підтримки міжнародного фонду “Монделіс”.

Мета програми полягає в розвитку здорового харчування, фізичних активностей, організації здорового простору та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. За З роки існування програма охопила вже понад 900 шкіл зі всієї України!

Healthy Schools – це змагання, під участі в якому протягом 4 тижнів школи виконують цікаві завдання та проводять активності на тему здорового способу життя. Щотижневі активності шкіл оцінюються експертами проекту. За результатами оцінок, п’ятірка найактивніших шкіл отримує чудові призи – гранти на закупівлю обладнання для STEM- лабораторій на загальну суму 90 000 гривень!

26 квітня розпочинається новий етап програми – челендж (змагання) на тему “Здорове харчування”. Мета цього челенджу – надихнути школи на креативний підхід до формування корисних звичок учнів, зацікавити школярів здоровим харчуванням та підвищити обізнаність про його основні принципи. На учасників чекають неймовірно цікаві завдання, маса корисної інформації, зустрічі з експертами та багато іншого! Реєстрація триває до 25 квітня включно. Зареєструватися, та дізнатися більше про програму можна на нашому сайті: https://healthy-schools.org.ua/reiestraciya/

З усіма питаннями можна писати на фейсбук сторінку: https://www.facebook.com/HealthySchools.UA , або телефонувати за номером 096 37 37 693 (Маргарита).