Відбулася атестація педагогічних працівників і керівників закладів освіти Української міської ради!

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930 (зі змінами, внесеними наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011 та Міністерства освіти і науки №1135 від 08.08.2013) з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, підвищення престижу й авторитету педагогічної діяльності та забезпечення підвищення ефективності освітнього процесу 9 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні гуманітарного розвитку Української міської ради.

Голова атестаційної комісії, начальник управління гуманітарного розвитку Юлія Луцик зосередила увагу присутніх на загальних вимогах до атестації педагогів, спрямованих на стимулювання підвищення їх професійної компетентності, ознайомила їх з нормативними документами Міністерства освіти і науки України, управління гуманітарного розвитку Української міської ради, згідно з якими атестація проводиться цього року.

На засіданні було розглянуто питання відповідності займаним посадам керівників та заступників закладів освіти, відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям і педагогічним званням, присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань педагогічним працівникам закладів освіти. Вітаємо педагогів із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків Вам у подальшій професійній діяльності! Вітаємо педагогічних працівників громади з успішним проходженням атестації 2021 року та бажаємо творчих злетів у майбутньому!