Палац культури “Енергетик” Української міської ради

Директор – Дубровіна Світлана Миколаївна

Тел.: (067)458-88-54

Email: pkenergetik@ukr.net

Адреса: м. Українка, 08720, проспект Дніпровський, 15 – А

Основним закладом, який забезпечує  культурні потреби населення,- є палац культури «Енергетик», якій має досвід роботи більше 45 років. У Палаці культури є всі умови для культурно-масової роботи, змістовного відпочинку і реалізації творчих нахилів мешканців міста. Палац має два зали: великий на 540 місць  і малий на 100 місць. 11 приміщень для гурткової роботи. На даний час працює 35 гуртків, студій, клубів за інтересами та різноманітних формувань різного напрямку: вокальних, хореографічних, театральних, циркових, розвитку особистості тощо. Вихованці творчих колективів мають насичене конкурсне та фестивальне життя, де вони гідно представляють громаду міста Українка як в Україні, так і за її межами.

Палац культури є центром місцевої активності, організатором та співзасновниками не тільки культурно-мистецьких,  а й освітніх, просвітницьких та інших заходів; фестивалів районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного формату.

В літній період проведення заходів переноситься на свіже повітря, на міську набережну, яка є унікальною в своєму роді – її довжина складає 90% всієї протяжності  міста. Фестивалі, майстер-класи, флеш-моби, музичні перфоманси – традиційне наповнення літнього відпочинку мешканців та гостей міста.

Життя Палацу культури насичене тематичними масовими заходами, театралізованими святами, вечорами відпочинку, концертами, тощо. Протягом року відбувається більше ста заходів. Близько 70 000 глядачів за рік мають змогу відвідати культурні заходи на будь-який смак.